Poprzedni temat «» Następny temat
Śmierdzące gazy u psa
Autor Wiadomość
hehe 
Bywalec

Wysłany: 2013-02-08, 20:02   Śmierdzące gazy u psa

Mój pies (foksterier 12 lat, z chorobami serca leczony vetmedinem i bisocardem) od 3 dni ma śmierdzące gazy. Je to co zwykle, i domowe jedzenie i dodatkowo troche suchej karmy. Od czasu do czasu puści dziwne śmierdzące gazy - ale nie potrafię tego opisać, nie wiem do czego by ten smród porównać. Ostatnio też zauważyłem że od czasu do czasu kaszlnie (wczoraj 2 razy kaszlnął, dzisiaj natomiast w ogóle nie słyszałem) (jest to prawdopodobnie związane z problemem z sercem, jadę do weta w poniedziałek i powiem o tym kaszlu). Odrobaczany był 30 listopada. 2 tygodnie temu miał badaną wątrobę i wyniki enzymów są idealne.
Czym te gazy mogą być spowodowane? Dzisiaj np. jadł kiełbasę, parówki, kurczaka gotowanego, makaron z sosem z brokułami, troche suchego pokarmu, troche chleba z pasztetem.

Marwet 
Multichampion
Lekarz weterynarii

Wysłany: 2013-02-08, 23:52   

no to po takim jedzeniu to chyba każdy by miał gazy :-) Pies ma swoje lata może czas zacząć go żywić jakimś bardziej sensownym pokarmem, zwłaszcza, że ma chorobę serca i sa specjalne diety opracowane dla psów z tego typu problemami

Odpowiedz do tematu